linka reklamní a grafické studio snadný web
linka reklamní a grafické studio snadný web
linka reklamní a grafické studio snadný web
Služby

Kreativní komunikační agentura
zabývající se webovými aplikacemi

webdesign, tvorba www, seo, reklamní a grafické studio

Kontaktní
formulář

Úspešný web, tvorba www, webdesign, reklamní a grafické studio Praha easyweb - snadnyweb
CZ │ EN

Naše služby

Obsah:
Reklamní studio Praha - Grafický design
Služby grafiky. Grafický design firmy.
Firemní identita, webdesign a tvorba www
Základní kroky a zásady při tvorbě webových stránek.


Reklamní studio Praha - Grafický design.


Grafický design webových stránek, nebo-li to, jak stránky vypadají, je prvním rozhodujícím faktorem při návštěvě webu. Během několika málo sekund se návštěvník rozhodne, zda-li na webu setrvá. Toho jsme si vědomi a snažíme se vytvářet moderní intuitivní a zároveň přehledné stránky.Grafický design?


Webovými stránkami však prezentace vaší firmy, živnosti nebo osoby nekončí. Dokážeme vám vytvořit jednotný firemní (osobní) styl (corporate design), zahrnující jak zmíněné webové stránky, tak i vytvoření profesionálního loga (logotypu), zpracování grafického manuálu firemních merkantilií i zpracování tiskovin.Grafický design nejen pro web - reklamní studio.


Kvalitní grafický design nejen webových stránek je důležitým prvkem při propagaci společnosti. Společnost, která má kvalitní grafický design (logotyp, web, firemní identita), má daleko silnější potenciál k růstu a lepší reklamu, protože lidé si značku snáze zapamatují. Grafika je velice efektivním prostředkem, jak o sobě dát vědět. Vzpomeňme si na velké firmy, jako např. mobilní operátoři nebo televize v České Republice. Vzpomenete si na jejich grafický design? Jaký mají logotyp? Myslíme si, že ano. Proto je potřeba vytvořit kvalitní grafický design, který má vliv na chování zákazníků.Služby grafiky. Moderní grafický design Vaší firmy!


- Firemní loga a logotyp.

- Grafické návrhy webových stránek.

- Redesign webových stránek.

- Grafický manuál (vizitky, hlavičkový papír, polepy aut, reklamní předměty atd.

- Grafické prezentace, flash bannery, letáky, reklamní tiskoviny.Firemní loga a logotyp.


Základem grafické prezentace společnosti, živnosti i jednotlivce jsou také loga. Logo (logotyp) je značka, která dokáže vystihnout podstatu společnosti, živnosti i jednotlivce.Easyweb nabízí nárh a vytvoření loga, které bude snadno zapamatovatelné a účinné.Grafické návrhy webových stránek.


Vzhled vašich webových stránek je první věc, se kterou se návštěvník setká. Podle vzhledu se rozhodne, jestli web blíže prozkoumá nebo jestli ho opustí.Redesign www stránek.


Myslíte si, že vaše www stránky jsou zastaralé a neplní vaše očekávání? Design by se měl čas od času změnit. Stránky je potřeba modernizovat. Pokud webové stránky máte a nejste s nimi spokojeni, Easyweb Vám nabízí redesign a modernizace www stránek a i validaci a úpravu kódu.Firemní identita a styl (corporate design).


Bylo by chybou domnívat se, že k prezentaci vaší firmy bohatě stačí internetové stránky. Vytváříme jednotný a nezaměnitelný vizuální styl, díky kterému si vás zákazníci lépe zapamatují v silném konkurenčním prostředí.Grafický manuál.


Grafický manuál definuje základní vizuální styl firmy. V poslední době stává nezbytnou součástí každé společnosti, která dbá o komunikaci se zákazníkem. Pokud chcete jako firma na své okolí působit moderně, esteticky, jednotně a nezaměnitelně, je pro vás grafický manuál nezbytný. Grafický manuál jednotí vizitky, hlavičkové papíry, faxové papíry, e-mailové a prezentační šablony, definuje polep firemních automobilů, reklamní předměty, trička, tašky a všechny další nosiče vašeho loga. Umožňuje tak vytvořit jednotný a nezaměnitelný vizuální styl, díky němuž si vás lidé zapamatují.Tvorba loga, logotyp.


Součástí corporate identity je kvalitní logo (logotyp) . Při vytváření loga vypracujeme dvě až tři zcela odlišné varianty pro použití v tisku či v elektronických médiích.Webdesign a tvorba WWW.


Easyweb studio Vám připraví nové stránky na míru přesně podle Vašich požadavků a potřeb. Nabízíme vám vytvoření webových stránek, které Vám pomohou vydělávat. Nepropásněte proto šanci, internetové stránky jsou v dnešní době nejlevnější a nejúčinnější způsob propagace společnosti.Co ještě spadá pod webdesign? Flash.


V poslední době se staly flash animace a flash bannery velmi oblíbené zejména pro web. Easyweb nabízí vytvoření kvalitní flash animace nebo flash banneru, který zaujme a upoutá pozornost.Základní kroky a zásady při tvorbě webových stránek.


Jakou přípravu volíme?

• Začínáme stanovením cílů. Cíle jsou pro nás základním předpokladem úspěšné práce. Vy nám sdělíte, čeho chcete svým webem dosáhnout, a my vám pomůžeme tyto cíle zapracovat do konkrétní podoby vašeho projektu.

• Analýza konkurence a okolí. Analýza vychází ze stanovených cílů a má za úkol určit vlastnosti vašeho webu. Je totiž velice důležité znát silné a slabé stránky konkurence a specifika vašeho oboru a Vašeho okolí.Samotná realizace projektů..


• Originální grafický návrh. Grafika zajistí vašemu webu důvěryhodnost, poutavost a v neposlední řadě také podpoří jeho použitelnost a smyslem grafiky je i na první pohled přilákat klienta k jejímu prozkoumání. Vytvoříme Vám grafický návrh, který zaujme návštěvníky a zároveň splní všechny vaše požadavky kladené na web.

• Technické řešení bez kompromisů. Dodržování všech moderních standardů pro webdesign a pravidel přístupného webu. Validní zdrojový kód (XHTML 1.0 Strict a CSS 2.1). Oddělení obsahu od formy. Tyto vlastnosti nejsou bonus, ale standard, kterého se držíme u všech projektů. Stejně tak optimilizace pro vyhledávače neboli SEO je pro nás samozrejmostí.

• Redakční systém na míru. Jsme schopni pro Vás sestavit vlastní administraci. Správa webu je snadná a přehledná, redakční systém lze upravit přesně podle vašich požadavků a už v základní verzi disponuje řadou užitečných modulů.

• Maximálně použitelný web. Všechny weby navrhujeme tak, aby se na nich návštěvníci pohybovali bez jakýchkoli problémů, snadno procházeli obsah a nakupovali vaše produkty. V souladu s tímto cílem vytváříme již grafický návrh a přizpůsobujeme mu i technické řešení.Hladký průběh spolupráce.


• Efektivní komunikace. Aby práce probíhala plynule a bez komplikací, používáme moderní komunikační metody. Patří mezi ně celosvětově rozšířený systém Basecamp a vlastní extranet. K dispozici vám můžeme být i na některém instant messangeru (MSN Messenger, ICQ, Skype). Na přání od nás dostanete www adresu, kde můžete sledovat průběh vývoje vaší zakázky.

• Vlastní iniciativa. V každé fázi projektu vycházíme z vašich cílů a požadavků, zároveň se ale snažíme zapojit vlastní zkušenosti a nápady. Kvalitní web je cílem pro vás a dobrou referencí pro nás, proto od nás očekávejte aktivní a kreativní přístup k práci.

• Orientace na cíl při řešení problémů. Při každé práci se mohou objevit nečekané komplikace. Snažíme se jim předcházet, ale pokud k nim dojde, vždy máme na mysli především kvalitní výsledek, který vyhovuje vašim představám. Cíle vašeho projektu jsou u nás na prvním místě.

• Komplexní spolupráce. Můžete nám zadávat jednotlivé úkoly, ale nejlepšího výsledku dosáhneme tehdy, když bude naše spolupráce co nejširší. Zkušenosti jasně ukazují, že dlouhodobá spolupráce založená na oboustranné důvěře je zárukou nejvyšší kvality.Zpět nahoru
Zapati Snadný web Praha

Všechna práva vyhrazena 2011 EasyWeb